It seems like your Internet Explorer is out of date. We recommend to update your browser or try another one.  ×

In order to filter out content unsuitable for children, please indicate if you have reached the age of majority: YES, I am over 18 years old NO, I'm younger

O Slovanech úplně jinak (Antonín Horák, 1991).pdf

  • 0
  • Size 9 MB

O Slovanech úplně jinak (Antonín Horák, 1991)
Kniha se nazývá OSLOVANECH ÚPLNĚ JINAK, CO NEBYLO O SLOVANECH DOSUD ZNÁMO, autorem je pan Antonín Horák a kniha byla vydaná už v roce 1991 nakladatelstvím Lípa.
Na základě studia písma, udělal autor již tehdy převratné závěry o dějinách Slovanů a jejich původu. Tato kniha podporuje Védické učení v mnoha směrech, jen v některých drobnostech se odlišuje, což je ale dáno dobou její publikace a tehdy dostupnými informacemi.
Je to populárně-vědecké pojednání, které porovnáváním znaků písma z různých dob, od různých kultur a z různých částí planety dokazuje jeden prapůvodní společný jazyk a písmo, z něhož se vyvíjely jazyky a písma ostatní. Díky tomuto zjištění přeložil nápisy dosud nepřeložené a nerozluštěné a upravil překlady, přeložené špatně. Doslova píše: „Totiž prvky praslovanského jazyka a písma najdeme ve všech zemích a civilizacích, od nejstarších orientálních až po moderní evropské a ve všech koutech zeměkoule.
Jelikož od počátku (pra)Slované znali mimo jiné praktiky i princip písma, stávali se od počátku všude chrámovými a dvorními písaři panovníků a králů. A že byli skromní a přizpůsobiví, učili se jazyku svých pánů a v pozadí mocných se stávali ,neviditelnými´.“

Zobrazit/skrýt více obsahu

Downloading file in progress
close the ad
VIP stažení 8 sec.
FREE stažení 56 sec.
Fast download (10)

Price for download is less than 0.1 EUR *

Web advert

Comments

  • You have to log in first to leave a comment. If you do not have a Login yet, sign up.
  • No comments to display